blog image

Bakıcı Arayanlar Rehberi 2022

  • 25-09-2021

 

Bakıcı arayanlar için oluşturduğumuz bu rehberimiz de A’dan Z’ye merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

Dilerseniz (0212) 599 19 29 numarasından bize ulaşabilir profesyonel bir destek alabilirsiniz

 

Günlük Bakıcı İlanları Rehberimiz Nasıl Çalışıyor?

 

Firmamız bakıcı ararken size çok çeşitli ve pratik imkanlar sunuyor. Aşağıda ki maddeleri uygulayarak Web sitemizde beklentilerinize uygun bakıcıyı seçebilirsiniz. Sistemimiz oldukça sade ve pratik olup iki seçenekten oluşmaktadır.

 

  1. Bakıcınızı Siz Bulun

 

  • Evdebakicim.com ana sayfasında Evde Bakıcım Çalışanları butonuna tıklayın.
  • Aradığınız eleman için size uygun kategoriyi seçin
  • Burada Evde Bakıcım sistemine kayıtlı olan çalışanların listesini göreceksiniz. Filtre menülerinde bakıcıda olmasını istediğiniz özellikleri seçiniz.
  • Sistemimiz sizin aradığınız kriterlere sahip çalışanların profillerini size sunacaktır. Beğendiğiniz üye profilinin sağ üst kısmında bulunan Talep Gönder butonuna tıklayarak durumu bize bildirmiş olursunuz. Aile danışmanlarımız en kısa sürede sizi arayarak bakıcınızla aranızdaki koordinasyonu sağlayacaktır. (not birden fazla çalışan beğendiyseniz üye kodlarını WhatsApp butonu ile ya da iletişim kanallarımız vasıtasıyla )

 

  1. Bakıcınızı Biz Bulalım

 

  • Ana sayfamızdaki Bakıcı Talebi Oluştur butonuna tıklayın
  • Çıkan panelden sistemimize kayıt olun.
  • Talep Bildiriminize aile danışmanlarımız dönüş sağlayıp kriterlerinize uygun çalışanları size yönlendireceklerdir.

 

Hasta ve yaşlı bakıcı arayanlar rehberi

 

Evde Bakıcım ile Profesyonel Bakıcı Olun

 

Bakıcılık mesleğine gönül vermek isteyen sağduyulu ve donanımlı bireyler, evde bakıcım ailesine dahil olarak kendi istedikleri kariyeri gerçekleştirebilirler. Evde bakıcım ailesi, profesyonel bakıcılar ile çalışmakta ve gerekli donanımları bakıcılarına sağlamaktadırlar.

 Çalışanlarına sundukları geniş hasta profili, bakıcılarının deneyim ve bakış açılarını arttırmalarında yardımcı olmakta ve onları kariyerlerine daha sağlam adımlarla ilerlemeleri için bir rehber görevi olmaktadır.

Siz de bakıcılık sektörüne bir giriş yapmak isterseniz veya mevcut sahip olduğunuz bakıcılık kariyerini çok daha üst seviyelere taşımak isterseniz Evde Bakıcım’ın bakıcı çalışanı olarak bunu sağlayabilirsiniz.

 

Günlük Bakıcı Arayanlar

 

Günlük bakıcı arayanlar web sitemizde ilgili departman da bulunan bakıcıların listelerini inceleyebilir. Ya da iletişim menülerimizden bize ulaşıp bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Gece Bakıcı Arayanlar

 

Gece bakıcı arayan müşterilerimiz, bakıcı talebi oluştur butonundan gerekli bilgileri girerek istedikleri bakıcı adayına ulaşabilirler.

 

 

Yatılı Bakıcı Arayanlar

 

Yatılı bakıcı bulmak hassas bir süreç olup detaylı bir tarama gerektirmektedir. Bu konuda söz konusu çalışandan beklentiler çeşitlilik kazanmaktadır. Aynı zaman da çalışanlarında Ailelerden beklentileri değişiklik gösterebilmektedir.

Yatıcı bakıcı arayan müşterilerimiz web sitemizdeki bakıcılarımızın profillerini inceleyebilir. Aradığı kriterlere sahip bakıcıyı bulabilirler. Ya da iletişim kanallarımız vasıtasıyla aile danışanlarımızdan destek alabilirler.

 

 

 

Gündüzlü Bakıcı Arayanlar

 

Gündüzlü bakıcı arayanlar bakıcılarımızın profillerini inceleyip kriterlerine uygun gündüzlü bakıcıyı bulabilirler. Ya da bakıcı bakıcı talebi oluştur butonundan gerekli bilgileri girerek istedikleri bakıcı adayına ulaşabilirler.

 

Hastanede Bakıcı (Refakatçi) Arayanlar

 

Hastanede bakıcı (refakatçi) arayan müşterilerimiz, bakıcı talebi oluştur butonundan gerekli bilgileri girerek ya da evde bakıcım çalışanları butonuna tıklayıp ‘Hastane Refakatçi’ kısmına tıklayarak istedikleri bakıcı adayına ulaşabilirler.

Dilerseniz 2022 hasta refakatçisi yazımızı okuyarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Hasta Bakıcı Arayanlar

 

Hasta bakıcı arayan müşterilerimiz ister evde hasta bakıcı isterse hastaneden hasta bakıcı için web sitemizde bakıcı talebi oluştur butonundan gerekli bilgileri girerek ya da evde bakıcım çalışanları butonuna tıklayıp "Hasta ve Yaşlı Bakıcı" kısmına tıklayarak istedikleri bakıcı adayına ulaşabilirler.

Hasta bakıcı seçerken dikkat edilmesi gerekenler başlıklı yazımızı okuyarak bu konuda daha detayli bilgi edinebilirsiniz.

 

Hemşire Bakıcı Arayanlar

 

Hemşire bakıcı arayan müşterilerimiz, bakıcı talebi oluştur butonundan gerekli bilgileri girerek ya da evde bakıcım çalışanları butonuna tıklayıp "Evde Hemşire" kısmına tıklayıp istedikleri bakıcı adayına ulaşabilirler.

 

 

Çocuk Bakıcısı Arayanlar

 

Çocuk bakıcılığı hassasiyet isteyen bir meslektir. Dolayısıyla bir çocuk bakıcısında bulunması zorunlu olan kriterler bulunmaktadır. bir çocuk bakıcısı eğitimli, sertifikalı, sabırlı, zeki, dürüst, güler yüzlü olmak gibi bazı özelliklere sahip olması gerekir.

Çocuk bakıcısı arayanlar Evde Bakıcım Web sitesi üzerinden profilleri yayınlanmış bakıcıları inceleyebilir iletişim kanallarımız vasıtasıyla bizlere ulaşabilirler. 

 

 

Part Time Bakıcı Arayanlar

Part-time bakıcı arayan müşterilerimiz, bakıcı talebi oluştur butonundan gerekli bilgileri girerek ya da evde bakıcım çalışanları butonuna tıkladıktan sonra solda çıkan arama butonuna gerekli bilgileri girerek istedikleri bakıcı adayına ulaşabilirler.

 

Bizimle İletişime geçin

Aşağıdaki alanları eksiksiz doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.