blog image

Bakıcı Danışmanlık Şirketi

 • 23-11-2021

Bakıcı şirketleri, bakıcı ajansları, İstanbul bakıcı şirketi için arayışınız bulunuyorsa Evde Bakıcım'ı ziyaret edebilirsiniz. 

Evde Bakıcım firması her biri alanında uzman geniş bakıcı kadrosu ile sizlere bu alanda en profesyonel hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

 

İletişim ve detaylı bilgi için 0212 599 19 29 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Sistemimiz Nasıl Çalışıyor ?

 

 1.  0212 599 19 29 - 0542 334 76 73 iletişim numaralarından aile danışmanlarımıza kayıt bırakıyorsunuz.
 2. Aile danışmanlaırmız sizin belirttiğiniz kriterlere uygun bakıcıları Cv leri ile size iletir.
 3. Beğendiğiniz bakıcı ile aile danışmanlarımız eşliğinde sizinle görüntülü gürüşme ayarlıyoruz.
 4. Siz kendinize uygun bakıcıyı bulduğunuzda yasal sözleşmeler yapılarak bakıcınız adresinize çalışmak üzere gönderiyoruz.

 

Ya Bakıcımdan Memnun Olmazsam ?

 

Evde Bakıcım'a başvurduğunuzda aile danışmanlarımız sizin belirtiğiniz kriterlere uyan personellerin bilgisini ve Cv sini size verir. Görüntülü görüşmeler sonucunda beğendiğiniz bakıcı sizinle çalışmaya başlar. Diyelimki 10 gün sonra bakıcınızı beğenmediniz ? Bu durumda Evde Bakıcım sizden extra herhangi bir ücret almadan size yeni bir bakıcı ayarlayacaktır. 

 

Neden Evde Bakıcımı Seçmelisiniz ?

 

Evde Bakıcım 2001 yılında sağlık hizmetleri alanında kurulmuş günümüze kadar hizmet yelpazesini ve pörtföyünü genişleterek yüksek başarılı bir istikrar yakalamıştır.

Beraber çalıştığımız hemşireler, hasta ve yaşlı bakıcıları geniş güvenlik testlerina tabi tutuyor. Eğitim referans ve tercübe kritrlerini en üst düzeyde tutuyoruz.

Siz değerli Hasta, aile ve yakınlarına en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek için çalışıyoruz.

 

Verdiğimiz Hizmetler

 • Hasta bakıcı hizmeti
 • Evde Hemşire hizmeti
 • Yaşlı bakıcı hizmeti
 • Yeni doğum yapan anne ve bebek bakımı hizmeti
 • Oyun ablası ve abisi hizmetleri 
 • Evde doktor hizmeti

 

İstanbul bakıcı şirketi

 

 

Hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı veya yatılı bakıcı arıyorum fakat aradığımı bulamıyorum diyorsanız bu konuda oldukça haklısınız çünkü günümüzde istediğiniz kriterlere uygun bir bakıcı bulmak çok zordur. Evde bakıcım olarak bizler burada en büyük çözüm ortağınız konumundayız. Şirketimizde kayıtlı on binlerce çalışan, bakıcı arasında sizin kriterlerinize uygun bakıcınızla sizleri görüştürüyoruz.

Hasta bakıcılarımız geniş güvenlik testlerinden geçirilerek hassas bir süreç ile değerlendirilip seçilmektedirler. Bu konuda eğitimli, azimli, disiplinli  hasta bakıcılar ile çalışıyoruz. Dolayısıyla bizi seçen aile va hastaların ileride bakıcıdan dolayı mağdur olmaması adına kalıcı çözümler üretiyoruz.

 

 

 

Bizimle İletişime geçin

Aşağıdaki alanları eksiksiz doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.